Piliç Eti & Yumurta Üretimi

Entegre tesislerimizden sofralarınıza gelen Kırnı tavuğunun üretim süreci damızlık kümesler, kuluçkahane, yetiştirme kümesleri, broiler kümesleri ve kesimhanemizden oluşmaktadır. Ayrıca yem fabrikamız entegre üretimimizde önemli rol oynamaktadır.

Sağlık, Üretimin İlk adımı İle Başlar

Damızlık Tesisleri

Sofralarınızla buluşan Kırnı Piliçleri’nin serüveni damızlık üretim çiftliğimizde, sektörün en çok itibar ettiği Ross 308 ırklarına ait yumurtaların üretilmesi ile başlamaktadır. 

Damızlık tesisimiz aylık 3,000,000 adet damızlık yumurta üretim kapasitesine sahiptir

Damızlık Tesisi Kapasitesi

1
Aylık Damızlık Yumurta Üretimi
1
Yumurtlayan Tavuk

Önce Sağlık

Kuluçka Tesisleri

Civcivler profesyonel ekip ve en son teknoloji ile Yılmazköy tesislerimizde üretilmektedir. Bu süreçte kuluçkadaki yumurtalar için en optimal ortam yaratılırken, kesinlikle antibiotic vb gibi yabancı ürünler kullanılmamaktadır.

Kuluçka tesisimiz aylık 1,000,000 adet civciv üretim kapasitesine sahiptir.

Kuluçka Tesis Kapasitesi

1
Aylık Civciv Üretimi

Önce Sağlık

Broiler Tesisleri

Broiler kümeslerimizde piliçlerin yem ve içeceği su miktarı, soludukları hava, nem oranı ve aydınlatma otomasyon sistem ile ziraat mühendislerimiz tarafından takip edilmektedir.

Bu entegre üretim tesislerimizde en üst düzey biyogüvenlik önlemleri uygulanarak, tavuklar kuş gribi gibi viral salgınlardan etkilenmeyecek şekilde hijyenik ortamlarda yetiştirilmektedir.

Broiler çiftliğimiz aylık 1,000,000 adet etlik tavuk yetiştirme kapasitesine sahiptir.

Broiler Tesis Kapasitesi

1
Etlik Tavuk Üretimi

Sağlıklı Beyaz Et

Kesimhane tesisi

Kesimhanemize gelen tavuklar veteriner hekim ve gıda mühendisleri onayından geçerek el değmeden mutfağınızda kullanılacak şekilde bütün veya parçalar haline getirilir ve paketlenir.

Kesimhanemiz aylık 1,000,000 adet tavuk kesim kapasitesine sahiptir.
Kesimhane Tesis Kapasitesi

1
Aylık Tavuk Kesimi

Günlük Taze Yumurta

Yumurtacılık Tesisleri

El değmeden hijyenik ortamda paketlenen yumurtalar, piyasaya günlük olarak sunulmaktadır. 

Yumurta tesisimiz aylık 7,500,000 adet sofralık yumurta üretim kapasitesine sahiptir.

Sofralık Yumurta Tesis Kapasitesi

1
Aylık Yumurta Üretimi
1
Yumurta tavuğu

Yem Sanayi

Entegre üretim çiftliklerinde piliçlerimiz kendi yem fabrikamızda ürettiğimiz yüksek kaliteli yemler ile beslenmektedir. 

Kırnı Piliçleri’nin ana şirketi olan Mustafa Hacıali İşletmeleri hayvan yemi sektöründe de aynı titizlik ve profesyonellik ile pazar hakimiyetini korumaktadır. 

Yem fabrikamızda otomasyon sistemi ile yemler el değmeyen ortamda üretilmekte,  AR&GE yatırımları sayesinde en ideal rasyonlar sağlanarak, en kaliteli şekilde imal edilmektedir.

Kalite Standartları

Kırnı Piliçleri ailesi müşterilerine kusursuz kalite ve lezzet sağlamak için bütünsel kalite yönetimini benimseyen bir sistem ile çalışmaktadır.

Bize Ulaşın