Bir Aile Şirketi,

Mustafa Haciali Bey’in 1966 yılında Kırnı köyünde tavuk besiciliği yapması ile başlayan serüven, ikinci kuşağın da katkıları ile, Kuzey Kıbrıs’ın en büyük ve en modern entegre piliç eti üreticisi olan Kırnı Piliçleri halini almıştır. Günümüzde Kırnı Piliçleri M.Haciali İşletmelerinin bir parçası olmakla birlikte, kurucumuz ve devam eden kuşaklarla birlikte geliştirilmeye ve yönetilmeye devam etmektedir.

Kırnı ailesi;

Hakkımızda

55 yıldır ürünlerini sofralarınızla buluşturuyor…

Kırnı Piliçleri ailesi, yenilikçi ve atılımcı odağı sayesinde çağımızın tüm sosyal, kültürel ve bilimsel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Bu sayede geçtiğimiz 55 yıl sonunda ülkenin 85-90% piliç eti ihtiyacını karşılayan, Dünya ve Avrupa Birliği standartlarında üretim yapan ve ülkenin en önde gelen ihracat ürünlerinden biri olan Kırnı Piliçleri, Kuzey Kıbrıs’ın en modern ve en büyük piliç eti üreticisi olmuştur. 

Kırnı Piliçleri, yanı sıra ‘’ Mustafa Haciali işletmeleri’’ başlığı altında, şirketimiz inşaat, emlak, ziraat, hayvancılık, yem sanayi ve akaryakıt alanlarında da başarı ile faaliyet göstermekte, halkımıza güvenilir ve kaliteli hizmet veren bir şirketler grubu ünvanına sahiptir.

Rakamlar İle

Kırnı Piliçleri

1
Kuzey Kıbrıs'ın en büyük & en modern entegre Piliç üretim şirketi
horoz_icon
1
Yıllık tavuk kesim kapasitesi
1
Yıllık sektöründe tecrübe
1
Personel
1
Yıllık yumurta üretim kapasitesi
0
Farklı ülkeye Dünya genelinde İhracat

Sağlıklı Üretim

Hedef & İlkeler

Kırnı Piliçleri topluma olan sorumlulukların bilinci ile, etik değerlere, hayvan refahına ve topluma duyarlı üretim yapmayı ilke edinmiştir. Verimlilik ve karlılık hedeflerini gerçekleştirmeyi amaçlarken, insan kaynağına ve yenilikçiliğe önem veren, müşteri-tüketici odaklı bir anlayış sergilemektedir. Bilgi ve teknolojiye dayalı inovasyon felsefesi ile sektörde rekabet üstünlüğü yaratmayı hedeflemektedir.

Ürünler

Kırnı Piliçleri ürünleri 54 yıldır sofralarınız ile buluşmaya devam ediyor.

Bize Ulaşın