Kırnı Piliçleri

Sürdürebilirlik

Kırnı Piliçleri sahip olduğu tevazu, insana-hayvana saygı ve halka yakınlık özdeğerlerinin parçası olarak tüm faaliyetlerinde sosyal sorumluluk bilinci ile hareket etmeyi yönetim anlayışının temel ve değişmez unsurlarından biri olarak kabul etmektedir.

Kırnı Piliçleri

Sürdürülebilirlik anlayışı

  • Ekolojik ve sürdürülebilir fikirler üretmek
  • Sorumlu bir tutum sergilemek
  • Transparan iletişim akışı sağlamak
  • Müşteri-Şirket güven ilişkisi sağlamak
  • Saygı ve takdir içeren bir çalışma ortamı yaratmak

Sürdürebilirlik

Rakamsal Veriler ve Hedefler

Kırnı Piliçleri

2018 yılında kurulumu başlayan güneş panelleri sayesinde 20% daha az CO2 salımı sağlanmıştır. Hedefimiz 2025 yılında ulaşarak, karbon ayak izimizi aza indirgemektir.

Kırnı Piliçleri

Yumurta ambalajlarımızın geri dönüştürülmüş kağıt ve plastikten üretilmektedir. Ayrıca sanayide kullanılan plastiklerin geri dönüştürülmesi için ayrı şirketler ile istişare şekilde çalışılmaktadır. Şirketimiz geri dönüşümü artırmak adına çalışmalarını sürdürmektedir.

Kırnı Piliçleri

2022 yılında projesi tamamlanması hedeflenen gübre tesisi projemiz sayesinde yan üretim ham gübrelerin endüstriyel işlem sonrası dönüştürülmesi hedeflenmektedir.

Kınrı Piliçleri anlayışını benimsemiş bir üretim süreci ortaya koymaktadır.

Kırnı Piliçleri

İhracat

Kıbrıs’ın en büyük ve en modern entegre tesisine sahip olan Kırnı Piliçleri, ülkenin dört bir yanına yayılan dağıtım ağı ile geniş bir müşteri kitlesine ulaşırken aynı zamanda Orta Doğu ve Asya kıtalarına yaptığı ihracatla adını dünyaya duyurmaktadır.

Bize Ulaşın